Скрині з прямим склом JUKA

Морозильні скрині JUKA з прямим склом

Конструкція морозильних скринь JUKA з прямим склом забезпечує швидкий доступ до продуктів з будь-якого боку, що ефективно для магазинів із формою обслуговування “через прилавок” та для супермаркетів формату “експрес”. Обладнання JUKA надійне в роботі та просте в експлуатації, розраховане на тривалий термін служби. Пряма конфігурація гартованого скла виключає ефект світлових відблисків, легкий хід розсувного скла і ергономічна ручка забезпечує комфортну експлуатацію скрині.

Скрині JUKA з прямим склом це професійне морозильне обладнання, що гарно підходить для зберігання та реалізації напівфабрикатів, морозива, масла та інших заморожених продуктів. Специфіка цієї моделі – пряме розсувне скло. Корона морозильного обладнання виготовлена з ABS – пластику, це міцний та ударостійкий матеріал з захисним покриттям РММА. Широка кольорова гама пластику дає можливість влучно підібрати обладнання під стиль вашої торгової точки.

За запитом клієнтів, ми виробляємо брендування або фарбування корпусу скринь у різні кольори по RAL. Це дозволяє гармонійно використовувати морозильне обладнання JUKA у торгових залах будь-яких дизайнерських напрямків.