Скрині "прикасові" JUKA

Морозильні скрині "прикасові"

Морозильні прикасові скрині для морозива – сучасний підхід до зберігання продукції

Спеціалізовані морозильні камери для морозива є невід’ємним атрибутом будь-якого продуктового магазину, бару, кафе або іншого закладу, в якому здійснюється продаж цих улюблених багатьма ласощів. Такий вид торгового обладнання вельми затребуваний. Ці прилади можна використовувати не тільки всередині приміщення, а й для вуличної або виїзної торгівлі, тому придбання морозильника для морозива незамінне, якщо ви бажаєте збільшити обсяг реалізації товарів, організувавши його продаж у парках, на пляжі та інших багатолюдних об’єктах.

Морозильні скрині для зберігання морозива бувають двох типів: морозильні скрині та вітрини. Морозильні скрині застосовують для розміщення продукту в складських приміщеннях, забезпечуючи оптимальні умови зберігання. Скрині-вітрини, укомплектовані прозорою розсувною кришкою, слугують не тільки для розміщення, а й для демонстрації продукту покупцеві. Існують не тільки моделі, які призначені для фасування, а й спеціальні пристрої для зберігання вагового морозива, які знайшли широке застосування в барах, кафетеріях, ресторанах та інших закладах громадського харчування. Морозильні скрині для порційного морозива традиційно використовують і як рекламний носій: на поверхню корпусу наносять барвисті зображення продукту, логотип компанії тощо.

Варто зазначити, що морозильна скриня для морозива, зважаючи на свої конструктивні особливості, вельми багатофункціональна. За необхідності його можна застосовувати для розміщення і демонстрації розфасованих заморожених напівфабрикатів, м’ясної та рибної продукції.

Скільки коштує морозильна камера для морозива

Ціна обладнання залежить від різновиду моделі, а також її технічних характеристик. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором! Тому рекомендуємо скористатися послугами наших консультантів.

Зверніть увагу: наша компанія пропонує не тільки продаж морозильних камер для морозива, а й здійснює доставку приладу, підключення та пусконалагоджувальні роботи. Сервісне обслуговування цієї техніки також входить до переліку наших послуг.