Холодильні вітрини з гнутим склом JUKA

Холодильні вітрини з гнутим склом від виробника JUKA

Холодильна вітрина – один з головних видів обладнання в будь-якому торговому приміщенні, де відбувається продаж швидкопсувної продукції. Особливість такого виду меблів у тому, що він може бути виконаний з різних матеріалів: скла, металу, пластику, і відрізнятися габаритами, конфігурацією, кількістю відсіків для товару. Меблі для магазину можуть бути обрані із серійного торгового обладнання або виготовлені за індивідуальними розмірами замовника.

В інтернет-магазині Juka можна придбати презентабельні, зручні та довговічні холодильні вітрини, які дадуть змогу правильно зберігати і демонструвати покупцям продукцію.

Особливості вибору холодильних вітрин

Холодильна вітрина вкрай затребувана в торгівлі продуктами харчування, оскільки дає змогу зберігати їхню свіжість і привабливий зовнішній вигляд для демонстрації покупцям. На нашому сайті можна замовити відповідне обладнання для зберігання і демонстрації товару, що відрізняється продуманою конструкцією, надійністю і широким функціоналом.

У каталозі можна підібрати відповідну модель відповідно до особливостей інтер’єру та площі приміщення, з достатнім об’ємом для ефективного викладення товару, щоб розмістити різні види продукції:

  • М’ясо і рибу;
  • Кисломолочні вироби;
  • Напівфабрикати;
  • Заморожені овочі та фрукти;
  • Кондитерські вироби та морозиво.

Коли необхідно холодильна вітрина купити її можна в інтернет-магазині за розумною ціною. Вироби виконані з високоякісних ударостійких матеріалів, оснащені спеціальним підсвічуванням. Предмети меблів відповідатимуть особливостям бізнес-процесу і дозволять збільшити прибуток від продажу товару.

Чому варто замовити холодильну вітрину саму в нас?

Холодильні вітрини для магазину вкрай важливо придбати, щоб забезпечити ефективну презентацію товару і його зберігання в потрібних температурних умовах. Торговельне обладнання дає можливість розкласти продукцію таким чином, щоб вона привертала увагу покупців. При цьому продукти харчування не втратять своєї зовнішньої привабливості, завдяки оптимальному режиму зберігання.

Перевагами співпраці з компанією можна вважати такі:

  • Можливість замовити навіть великогабаритні моделі зі складною конфігурацією або невеликі вироби.
  • Висока якість, ергономічність, безпека торгового обладнання.
  • Ціна від виробника.
  • Швидке виконання замовлення, доставка та монтаж.

Juka пропонує купити холодильні вітрини різних типів. На всі моделі поширюється гарантія виробника, а також забезпечується швидка доставка замовлення.