Скрині з гнутим склом JUKA

Замовити скрині з гнутим склом JUKA

Скрині з гнутим склом JUKA надійні та практичні. Вони виготовляються у великому діапазоні розмірів, що дає можливість встановити морозильник як у торговому залі супермаркету, так і в кіоску.

Перевагою скринь з гнутим склом JUKA є те, що вони можуть використовуватися для торгівлі на вулиці у літній період. Експлуатація скринь можлива за температури повітря до +32ºС. Ларі зі скляними розсувними кришками використовуються як для зберігання, так і демонстрації товарів. Загартоване скло кришки у разі удару кришиться таким чином, що уламки не завдають пошкоджень ні людині, ні продуктам. Проникненню тепла всередину камери перешкоджає спеціальне покриття, нанесене на внутрішню поверхню кришки.

Скрині з гнутим склом мають привабливіший дизайн, що стимулює покупців магазину до покупок. Особливою популярністю скляні морозильні ларі користуються у виробників морозива, такі ларі зазвичай брендують під певну торгову марку. Тип відкривання дверей-слайдер, під основою є коліщатка для зручного переміщення торговим залом. Скляна морозильна скриня проста в експлуатації і зручна в обігу, в неї зручно завантажувати товар, а завдяки встановленим корзинам, продукція розміщена не на самому дні, що сприятливо позначається на конвекції повітря та рівномірності розподілу температури. Під кошиками є значне місце зберігання товарного запасу. Варто зазначити, що для невеликих обсягів замороженої продукції дане обладнання є найвигіднішим рішенням, і з погляду інвестицій відбиває себе в дуже короткий термін.