Скрині для вагового морозива JUKA

Морозильні скрині для морозива JUKA: зручне зберігання – успішна торгівля

Продаж морозива неможливо уявити без прозорої вітрини, крізь яку легко розглянути яскраві обгортки улюбленого продукту. Для тих, хто реалізує холодні ласощі, морозильна скриня – незамінний пристрій, що виконує відразу дві функції:

  • тривалий час зберігає цілісність та смакові якості частування;
  • наочно демонструє привабливість товару у торговому залі.

Обов’язковою частиною спеціалізованого обладнання є скляні кришки, прямі або вигнуті. Виготовлені із загартованого матеріалу, який не тільки стійкий до механічних пошкоджень, але й допомагає підтримувати оптимальну температуру всередині скрині.

Пристрої працюють у режимі від -14 до -23°C, що дозволяє зберігати як звичайне морозиво так і вагове морозиво.

Особливу маркетингову значимість мають брендовані агрегати, які привертають увагу покупців до продукції конкретного виробника. Компанія JUKA випускає морозильні скрині, що відповідають усім сучасним вимогам, з можливістю нанесення фірмового логотипу та брендування.

Охоронці морозива – горизонтальні морозильники

Незвичайність та яскравий смак морозива забезпечили йому всесвітню та всесвітню популярність. Рідко знайдеться людина, байдужа або, більше того, не любить морозиво. Переважна більшість готова їсти його постійно, навіть на вулиці у мороз. А щоб забезпечити продаж улюблених ласощів, необхідно обзавестися відповідним обладнанням. І найкращим пристроєм для цього були визнані ларі-морозильники.

Промисловість випускає скрині в найширшому асортименті. Важко не потонути в цьому морі і зробити правильний вибір. Щоб не помилитися, потрібно для початку зрозуміти, навіщо вам потрібна скриня, і як ви її збираєтеся використовувати. Чи перебуватиме він у торговому залі магазину, чи ви розраховуєте вести вуличну торгівлю. Треба також знати, на який обсяг продажів варто розраховувати, щоб підібрати скриню з потрібними габаритами. Відповівши на ці питання, можна знайти скриню-морозильник, що підходить за всіма параметрами.

Зазвичай фірми-виробники випускають лінійку скринь з кількома типорозмірами – від малого на 100 – 150 л до суттєвого – 500 – 600 л. Якщо у вас невеликий магазин, то, можливо, вам вистачить маленької скрині для морозива. І навпаки, у продуктових супермаркетах до двору припадуть скрині великого обсягу. Найкращим попитом користуються скрині на 300 – 400 л.

Багато залежить від того, де буде знаходитися ваша скриня при роботі. У приміщенні скриня підключена до мережі, і її холодопродуктивності ніщо не загрожує. Вуличні скрині або ті, що призначені для виїзної торгівлі мають властивість акумуляції холоду, оскільки не завжди є можливість підключення. В автономному режимі скриня цього типу може працювати до 8 – 10 год. без шкоди для якості продукції.

Форма скрині, особливо його кришки, має важливе значення, як критерій вибору. Існує три різновиди кришок скринь для морозива – глухі металеві, прозорі прямі та вигнуті. Перший варіант годиться, якщо скриня передбачається використовувати як сховище. У такій скриньці чудово почуваються товарні запаси, поки він стоїть на складі.

Прозора кришка перетворює невибагливу скриню на вітрину, тому її місце в торговому залі. Морозиво добре видно крізь скло, і безпека його гарантована. При цьому вигнута кришка краща, оскільки забезпечує кращий огляд.

Скрині JUKA  часто обладнуються роликами для зручності переміщення. Для виїзної чи вуличної торгівлі це життєво необхідно, але й для скринь, що не залишають приміщення, це може виявитися корисним. Ларі – чемпіони серед холодильників з місткості, тому якщо вони заповнені, то стають вкрай громіздкими. Наявність коліщаток дозволяє пересувати скрині без будь-яких зусиль.

Ринок холодильного обладнання досить багатий, щоб легко знайти морозильні скрині потрібних кондицій. Сьогодні більшого значення набуває саме українська продукція ™ JUKA. Сучасні власники магазинів та закладів громадського харчування, виробники морозива віддають перевагу нашій продукції, тому що вона краще підходять для роботи в місцевих умовах.