Скрині бонетного типу JUKA

Для зберігання та демонстрації охолодженої продукції використовується бонета — морозильна низькотемпературна вітрина горизонтальної орієнтації з розсувними скляними стулками. Вона підходить для торгових точок будь-якої площі, оскільки дозволяє вмістити великий обсяг товарів та вигідно їх уявити покупцю. Холодильне обладнання цього типу призначене для зберігання та заморожування пельменів, морозива, напівфабрикатів, риби та м’яса, раніше заморожених фруктів та овочів. Випускаються і відкриті конструкції, що використовуються у магазинах самообслуговування.

Конструкції скринь бонетного типу JUKA

У нас ви можете придбати горизонтальний морозильник закритого типу та різного виду надбудови до нього. Все обладнання виконане з екологічних та надійних матеріалів – оцинкована сталь, металевий дріт, полімерне захисне покриття. Горизонтальні холодильники JUKA прості в обслуговуванні, можуть експлуатуватися за температури навколишнього середовища +35 °С, мають вбудований холодильний агрегат.

Ми пропонуємо морозильні бонети наступних видів:

  • З гнутим склом.

У морозильної ємності чудові демонстраційні якості. Гнута знімна кришка із загартованого скла високої міцності забезпечує хороший огляд товарів, що зберігаються всередині камери. Кришки доповнюються ергономічними ручками із високоміцного пластику.

  • З прямою скляною кришкою.

Розсувні стулки можуть зніматися. Для зручності експлуатації морозильної бонети кришка забезпечується спеціалізованим ущільнювачем, що запобігає потраплянню теплого повітря всередину простору, що охолоджується.

При виготовленні гнутого та прямого прозорого скла для морозильних бонет використовується енергозберігаюче скло. Воно затримує УФ промені, дозволяючи використовувати обладнання у літню спеку у яскраво освітлених приміщеннях. Знімне скло легко мити, чистити. Ця особливість полегшує розміщення товарів, виїмку кошиків із камери.

Критерії вибору

Важливим параметром морозильного обладнання є об’єм камери (корисний). У нас представлені холодильники місткістю 855, 822, 1104, 815 та 1062 літрів. Моделі з мінімальним об’ємом камери зручно купувати для торгових точок меншої площі. Також при виборі враховуються такі характеристики:

  • Споживана потужність. Наші бонети мають клас енергозбереження А+.
  • Температурний тип. Ми пропонуємо універсальні холодильники. Температурні режими, що настроюються, – від -25°С÷18°С до 0°С÷+10°С;
  • Габарити горизонтальної бонети;
  • Тип розморожування камери;
  • Особливості регулювання температурного режиму. У нашому устаткуванні використаний електронний контролер, який полегшує налаштування режимів;

Необхідно купувати холодильне обладнання, що відповідає умовам експлуатації. Наприклад, при необхідності поміняти розташування обладнання всередині магазину бонета модель з колесами буде більш практичною. При стаціонарному підключенні морозильника підійде техніка з опорами, що регулюються. Якщо придбання холодильного обладнання викликає труднощі, зв’яжіться з нашим консультантом.