Про компанiю JUKA

ТОВ «ЮКА-Інвест» – сучасне європейське підприємство, що зарекомендувало себе як надійний виробник комерційного морозильного та холодильного обладнання.
Широкий асортимент, гнучка маркетингова політика, надійна та перевірена часом якість продукції, ретельний аналіз ринку, вивчення потреб покупців, постійний рух тільки вперед — ось фактори, що забезпечують стабільний розвиток підприємства та успішне його просування на світовому ринку.
Нам віддають перевагу провідні виробники морозива, напоїв, заморожених напівфабрикатів, молочних та м`ясних продуктів.
Ми раді оголосити про ребрендинг назви нашого обладнання, що відбувається з метою відображення наших цінностей, цілей та підходу до бізнесу.
Після ретельного аналізу і врахування зворотного зв’язку від наших клієнтів та партнерів, ми вирішили оновити назву нашого обладнання, щоб краще відповідати нашій стратегії. Нова назва відображає нашу постійну пошуки інновацій, надійності та якості в усьому, що ми робимо.
Тож з другого кварталу 2023р компанія ТОВ «Юка Інвест» починає використовувати назву FREEZEPOINT  . Це не являється іншою лінійкою холодильного обладнання та не є Privat Label, а як і раніше вся продукція виробляється та проходить контроль якості на потужностях заводу ТОВ «Юка Інвест» м. Житомир
Завдяки цьому ребрендингу ми маємо надію посилити нашу позицію на ринку та привернути більше уваги до нашого продукту. Оскільки попередньо бренд FREEZEPOINT використовувався виключно для експортного обладнання та є відомим в таких країнах як: Польща, Німеччина, Болгарія, Румунія, Іспанія, Італія, Фінляндія, Ізраїль, Грузія, Азербайджан та ін.
Ми наполегливо віримо, що нова назва дозволить нам краще визначити наші цілі, цінності та поставити більш ясні мети перед нами.
Обираючи продукцію ТМ Freezepoint– Ви обираєте європейську якість, сучасний дизайн, індивідуальний підхід до кожного клієнта. 
ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2006
В м. Житомир розпочалося будівництво сучасного європейського заводу з виробництва комерційного холодильного та морозильного обладнання загальною площею 4000 м2. Засновано ТОВ Юка-Інвест та зареєстровано  ТМ Juka.
2007
Для виробництва надійного, якісного продукту додатково встановлено сучасне обладнання відомих брендів, впроваджено ряд інноваційних технологій.
2008
З конвеєра почало сходити перше обладнання. Асортиментну лінійку складають ларі з гнутим та прямим склом, а також ларі з глухою кришкою.
2009
Започатковано дилерську мережу та реалізовано першу 1000 одиниць морозильного обладнання. Впевненість в якості продукції підштовхує прийняти рішення про надання обладнанню гарантії 2 роки.
2010
Розширяємо кордони та починаємо екпортувати продукцію до інших країн. Цього року було розроблено та запущено у виробництво новий ексклюзивний модельний ряд «прикасових» морозильних ларів/скринь.-
2011
Інженерним відділом розроблено та запроваджено унікальну в своєму класі морозильну скриню бонетного типу — М1000V, яка складається з двох окремих відділень для одночасного зберігання та реалізації різних видів замороженої продукції.
2012
Реалізовано перші 10000 одиниць ларів/скринь. Освоєно та впроваджено технологію виробництва обладнання з енергозберігаючою LED підсвіткою. В цьому ж році на ринок виведено серію SL, призначену для вагового морозива.
2013
В цьому році виведено на ринок унікальний модельний ряд обладнання на об’ємом 800л, який відрізнявся сучасним дизайном та великим експозиційним об`ємом. Особливістю даної моделі є можливість індивідуально підійти до процесу розміщення її в торговому залі – як у виді одиночної бонети так і об`єднання в лінію, так званий «острів».
2014
Провели модернізацію моделей бонетного типу. Розробили стелажну систему для супутніх товарів та впровадили технологію автоматичного розморожування, що значно полегшило процес обслуговування та догляду за обладнанням. ТМ JUKA вже впізнають в більше ніж 30 країнах світу.
2015
З турботою про навколишнє середовище підприємство освоїло та впровадило технологію виробництва обладнання на енергозберігаючому та екологічному холодоагенті R290а. Ще одним досягненням цього року став запуск ексклюзивної серії Q для вагового морозива.
2016
В цьому році відбулось запровадження додаткової системи захисту у вигляді NFC та RFID міток. Модельний ряд обладнання з гнутим склом доповнено серією SH зі збільшеною товщиною стінок та оновленим дизайном корони.
2017
Підприємство починає освоювати новий напрямок – виробництво холодильних (гастрономіних) та кондитерських вітрин, холодильних та морозильних шаф. Для цього розширюються виробничі площі за рахунок будівницва нових приміщеннь загальною площею 1000 м2.
2018
Випущено вже більше 400000 одиниць обладнання, яке знайшло своїх прихильників в понад 50 країнах світу.
2019

Родзинкою інженерних рішень цього року став випуск цілої низки нових моделей обладнання.
Серія Z морозильних скринь з глухою кришкою була доповнена моделлю М800Z.
З’явилися перші скрині з середньотемпературним режимом (-5…+5 °С), продовжується удосконалення системи автодифросту у скринях бонетного типу.
Морозильні скрині поповнилися наступними моделями: SF — із удосконаленою конструкцію корони й ущільненням скла; M18Q, створеними для кращої експозиції вагового морозива із розширенням лінійки смаків, формату face-to-face до покупця.
Розпочато серійний випуск холодильних шаф зі скляними дверима VD75GA.
Для ритейлу будь-якого формату народжена серія FGL — гастрономічні вітрини із дизайном прямого фронтального скла, доповненні ступінчатою викладкою та опцією вибору кольору LED-лампи.

2020

Набираємо оберти в інноваціях, розширюємо модельний ряд.
Доповнюємо лінію гастрономічних вітрин серією FDI. Особливістю цієї лінії є динамічна система охолодження, яка дозволяє рівномірно охолоджувати продукцію, а фронтальне скло оснащене додатковим обдувом.
Серію морозильних скринь S підсилили універсальною бонетою M1000S. Її переваги в налаштуванні температурного режиму, який може бути налаштований -14…-23°С або +5…-5 °С в обох камерах, чи одночасно — -14…-23°С та +5…-5 °С, що дозволяє зберігати охолоджену і попередньо заморожену продукцію одночасно в одній скрині.
Асортимент холодильних шаф розширюється за рахунок випуску VG60G та VD60G — компактних моделей для кафе, барів та ресторанів, що дозволяють зберігати попередньо охолоджені продукти. Шафа VD60G оснащена двокамерним склопакетом із функцією підігріву дверної рамки, щоб уникнути запотівання скла та примерзання ущільнювача до корпусу.
Тривають розробки середньотемпературної лінійки обладнання.

2021

Бренд JUKA лідер у виробництві комерційного холодильного морозильного обладнання. Наразі, компанія виробляє
51 модель скринь
12 моделей шаф
27 моделей вітрин
18 моделей торговельного обладнання
Щороку, JUKA доповнює новинками асортиментний ряд, за для задоволення найвибагливіших потреб ритейлерів та виробників, застосовуючи сучасні технології, провідні інноваційні рішення та втілюючи у життя найсміливіші інженерні проекти
Поставки здійснюються в понад 50 країн світу. Дилерська мережа нараховує понад 80 компаній партнерів

Наші досягнення
Краще нас про компанію скажуть лише цифри
Виробництво
Наш асортимент
Поставляємо
Реалізовано
Гарантія
Виробництво
300+
одиниць в день
Наш асортимент
60+
моделей
Поставляємо в
50+
країн світу
Реалізовано
400 000+
одиниць обладнання
Гарантія
24
місяці